Dlaczego jestem tym kim jestem?

Hello!
Treść dzisiejszego posta dotyczy mojej osoby. 
Wiele ludzi wokół mnie, mówi że jestem 'jakaś dziwna' dlatego dzisiaj chciałabym poruszyć ten temat. 
Dlaczego jestem tym kim jestem?  Dlaczego nie udaję żadnej innej osoby? Mój idol - Liam Payne powiedział kiedyś "Bądź sobą, każdy inny jest już zajęty" i ja zgodzę się z nim w więcej niż 100%. No bo, dlaczego niby miałabym udawać kogoś kim nie jestem bądź kogoś kim niechce być. 
Wiele ludzi w dzisiejszych czasach boi się że ich wysmieją, że ich nikt nie polubi za to że naprzykład słuchają muzyki disco polo czy pop. Myślę że żeby mieć wokół siebie jakąś tam garstkę PRAWDZIWYCH przyjacioł, musimy pokazać im że nie wstydzimy się swojej osoby i że jesteśmy kimś prawdziwym a nie udawanym. Nie raz, nawet w mojej szkole widziałam osoby które mają mega wielką sieć przyjaciół. 
Tysiące osób lecą do nich, żeby wszyscy widzieli i myśleli osobie "ooo patrz! 'Z' kumpluje się z 'X' o wow!". I takie szkolne ''fejmy'' są lubiane zazwyczaj tylko dlatego że ich rodzice, dziadkowie, rodzina ma mnóstwo kasy. Ale powiedzcie mi, co taka osoba może w życiu doświadczyć? Fałszywej przyjaźni?  Braku zainteresowań i pasji? Albo jednego albo drugiego, albo obydwu naraz i wielu więcej rzeczy. 
Dlatego ja wolę być sobą. Nie wstydzę się że słucham one direction a najbardziej kocham Harry'ego. (On ma takie słoooodkie loczki ♥ ) Kiedy ktoś mówi że to pedały,  podchodzę do tego z dystansem, czasami się z tego smieję razem z tą osobą. Rozumiem, przecież nie każdy musi ich lubić. Jeżeli ktoś krytykuje moją osobę to rozważam nad tym, czy krytyka rzeczywiście jest oparta na dokładnych argumentach. No bo przecież jeżeli chcesz mi powiedzieć że 'jestem do d*py' to przepraszam bardzo, ale co? *śmiech* ;) Ja jeszcze kilka lat temu przejmowałam się tym kim jestem do stopnia nieprawdopodobnego.
 Teraz też się przejmuję, ale dużo dużo mniej. Staram się nikogo nie kopiować. Oczywiście, mam kilka życiowych i modowych inspiracji, do których czasami próbuję się upodobnić ale nie przesadnie ;) Pracuję nad tym żeby być tym, kim rzeczywiście chcę być i chociaż czasami mi nie wychodzi to nie poddaję się i idę naprzód. :)

2 komentarze:

  1. O ile mi wiadomo, powiedziała to Katy Perry o.O

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Może Katy też tak powiedziała:) nic nie jest wykluczone hah :)

      Usuń

Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane! Za każdy komentarz bardzo dziękuję ♥♥ ! Weryfikacja obrazkowa wyłączona:)