O mnie

Zdjęcie użytkownika Ania Czernik.Witaj przybyszu!

Zapewne jesteś tu po to by dowiedzieć się o mnie więcej. 
Tak więc jestem Kaczor - bardzo ambitna jak i leniwa osoba w jednym.  Aktualnie uczęszczam do ogólniaka i tam zamierzam spędzić jeszcze niecały rok. 
Interesuje mnie wszystko to, co nienormalne dla normalnego człowieka XXI wieku. Cielesność czy też zagadka zwana istnieniem UFO nie są mi obce. Dla mnie żaden temat nie jest taboo, tak więc jestem też osobą szczerą w swoich przemyśleniach. Na co dzień jestem po prostu sobą - trochę pogubioną osobą. Mój charakter wypełniony jest kontrastem, trudno nadążyć za moimi myślami. Racja, dużo myślę - toczę wewnętrzną walkę pomiędzy dobrem a złem, próbując tym samym zachować spokój i równowagę. Piszę, obalam mity i doszukuję się tragedii w pozytywnych rzeczach. 
Mówią na mnie pesymistka - ja jednak wolę określenie "trochę smutniejsza osoba".
Niektórzy uważają że jestem "sad and sassy" a ja po prostu wyrażam swoje zdanie. Fakt, lubię być impertynencka.Co do upodobań to słucham muzyki która molestuje mi duszę... Bardzo lubię muzykę. Muzyka płynie mi w żyłach razem z krwią. A tak poza tym, to maluję. A raczej bazgrzę. Totalnie nie umiem malować. Czasem mówię że te rysunki, to są moje myśli wylane na papier. Może własnie dlatego są takie brzydkie. 

Kocham zachody słońca, kolorowe niebo i koty. Koty to życie, życie to koty. Nie ma nic lepszego.

Sztuka jest dla mnie jak tlen a muzea traktuję jak drugi dom.

Nie lubię się nad sobą użalać i mówić o tym jak to mi w życiu źle. Nie o to chodzi. 

Zwykle jestem cicha. Nie lubię się odzywać, wyrażać własnego zdania i spotykać się z inną opinią czy bulwersem ze strony ludzi. Może dlatego, że nie znoszę ludzi i jakoś tak jestem aspołeczna. 

To chyba tyle. 

Bye.

Aha, klaustrofobia to zło. Nie znoszę klaustrofobii.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane! Za każdy komentarz bardzo dziękuję ♥♥ ! Weryfikacja obrazkowa wyłączona:)