Ania - wymiana postami

Tym razem pisze do Was Ania z http://byaniablog.blogspot.com/. Razem z Anią właścicielką tego bloga postanowiłyśmy wymienić się postami tak więc jestem.


Jestem Ania, mam 15 lat. Urodziłam się 11 października 1998 r. Mieszkam w małej wsi w województwie wielkopolskim. Od września zaczynam naukę w Liceum o kierunku dość nietypowym jak na dziewczynę, mianowicie profil wojskowy. Dlaczego się na to zdecydowałam? Od dawna a w sumie od małego podobały mi się filmy wojenne, mundury. Tak więc zostałam licealistką.
Interesuję się sportem, głównie siatkówką, modą i fotografią oraz od niedawna blogowaniem. Moim największym marzeniem jest zamieszkać lub przynajmniej odwiedzić Barcelonę. Mam pieska bez którego nie wyobrażam sobie życia. Tak samo mogę powiedzieć o moim blogu, stał się moją codziennością. Prowadzę go od 5 sierpnia tego roku. 
Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, ze znajomymi, chłopakiem czy rodziną. Staram się również prowadzić zdrowy tryb życia i coraz bardziej mi to wychodzi.

Mam nadzieję, że ten krótki post Wam się spodoba i przyjmiecie mnie tutaj ciepło.


Zapraszam na mojego bloga, buziaki! :*

2 komentarze:

 1. Moim największym marzeniem tez jest zamieszkać w Barcelonie :)
  Jeśli nasze marzenia się spełnią to może się przy okazji spotkamy :)

  http://22-ffashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawy pomysł na notkę ;3

  http://choose-poositive-thinking.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane! Za każdy komentarz bardzo dziękuję ♥♥ ! Weryfikacja obrazkowa wyłączona:)