she cheated on me with a woman

Jesse James Rutherford i Anabel Englund tworzyli piękny związek.
Chodzili razem do liceum, potem obydwoje zaczęli karierę muzyczną.
Mnóstwo zdjęć, mnóstwo pięknych chwil, festiwal Coachella, wspólna piosenka i jedna rzecz która zmieniła wszystko.
Jesse będąc w związku z Anabel był naprawdę szczęśliwy. To o niej jest większość piosenek The Neighbourhood, to przed rozstaniem z nią był w miarę normalnym człowiekiem. Co mam na myśli pisząc "normalnym"? Jesse przeszedł dużo w swoim życiu, poczynając od problemów z ojcem i śmierci (jego ojciec przesadził z alkoholem), a kończąc na uzależnieniu od marihuany. To po rozstaniu z Anabel w 2014 roku zaczął palić coraz więcej trawy. Używki sprawiły że znacznie schudł, co widać gołym okiem. Będąc z Anabel znacznie bardziej dbał o swój wygląd i siebie samego, niż teraz.
Narkotyki sprawiły, że został zatrzymany przez policję za posiadanie marihuany.

A co się dokładnie stało? Englund zdradziła go z kobietą. Długo po zdradzie zadawano jej pytania, dlaczego to zrobiła. Nie wytrzymując fali hejtu napisała w końcu na swoim twitterze, że to był jej wybór, jej sprawa i nikt nie może jej zabronić robić tego, co chce.

Był to ogromny cios dla Jesse'go, który do dzisiaj cierpi z tego powodu, pomimo iż jest w nowym związku. To właśnie piosenka #icanteven jest o pani Englund.

Co teraz? Jesse znalazł nową dziewczynę. Jest to Devon Carlson - była przyjaciółka Jesse'go, z którą to myślę, że mój idol jest szczęśliwy.
Po związku z Anabel zostają tylko wspomnienia i żal do dziewczyny, która posunęła się do tak okropnej rzeczy, wiedząc co przeszedł Jesse. A życia łatwego niestety nie miał.




1 komentarz:

Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane! Za każdy komentarz bardzo dziękuję ♥♥ ! Weryfikacja obrazkowa wyłączona:)