Być fanem kabaretu...


Heii ! ♥♥
 Jak sami wiecie po mnie, uwielbiam się śmiać. Tak więc chciałabym wam przedstawić kabaret którego to fanką jestem. Jest to kabaret SMILE. Uwielbiam tą grupę i jej członków : Andrzeja Mierzejewskiego, Pawła Szwajgiera i Michała Kincela. Grupa powstała w 2002 roku w Lublinie.

 Cóż bym mogła o nich powiedzieć? Na zdjęciach wyglądają jak jakieś "nieroby" - zresztą w występach też ;) - ale no cóż - zdobyli moje serce ponieważ potrafią rozbawić mnie do łez. Nic tylko boki zrywać ze śmiechu! Ich skecze są idealne na ponury dzień, kiedy to siedzimy przy herbacie, pod kocem i nie mamy ochoty wychodzić z łóżka (albo przynajmniej z domu). :) A jakie są moje ulubione skecze tego kabaretu? A więc mam trzy : 

 • "Zgrzyt u dentysty" - w którym jest świetna gra aktorska i jest przedstawione wszystko to co odczuwam przed wizytą u dentysty... Poza tym jest świetna muzyka ( jak w jakimś horrorze) Po prostu muah!

• "Talent show" - ponieważ uwielbiam tam Andrzeja i to jak Paweł mówi : " Witam Państwa bardzo serdecznie w moim przecudnym show Must be the mam talent czyli jak oni śpiewają paprykarz szczeciński". :') Haha świetne to jest i świetnie jest zobrazowane to co się dzieje poza kamerami w takich właśnie programach typu Must be the music :))
• "Uczelnia" - nie wiem dlaczego ale po prostu bawi mnie to jak Paweł mówi historyjkę wspominając nazwy miejscowości w Polsce. Poza tym wspomniane jest tam miasto Babice obok których mieszkam - także chłopaki serdecznie zapraszam do siebie :D


Mam nadzieję że chociaż trochę przybliżyłam wam ten temat i przekazałam to co właśnie przekazać chciałam. Zaraz... A WY MACIE ULUBIONE KABARETY? A może jest to również kabaret SMILE? Jaki jest wasz ulubiony skecz? Na odpowiedzi czekam w komentarzu! 
Wasza Ania. ♥

4 komentarze:

 1. Haha, często oglądałam ten kabaret z moim tatą ;D
  są świetni!

  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś sądzę, że zaraz wejdę na yt i będę oglądać ich kabarety. Zachęciłaś mnie do nich :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaraz pooglądam sobie kabarety :D

  Poklikasz?
  http://natalia-moj-swiat.blogspot.com/2014/10/zima-tuz-tuz-shenside.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie też uwielbiam kabaret Smile :) W wolnej chwili zapraszam ---> http://one-trii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane! Za każdy komentarz bardzo dziękuję ♥♥ ! Weryfikacja obrazkowa wyłączona:)