I decided to be happy because it makes me more beautiful.

Kochasz swoje ciało? Bo ja tak. Codziennie patrzę w lustro i lubię to co widzę. Moje potargane włosy, podkrążone oczy, mnóstwo wyprysków i popękane usta. Ha! No i lubię moje dłonie. Poobgryzane paznokcie i poszarpaną od kocich pazurków skórę. A najlepsze są moje uda. Gdy siedzę są naprawdę grube, ale gdy wstanę to wiszą, jakby były martwe. To wszystko jest obrzydliwe, ale moje i to czyni je pięknym. Nadchodzi też chwila kiedy biorę do ręki puder i muskam nim policzki, potem tusz, czarna kredka, różowy cień i czerwona pomadka. Czyż nie pięknie dziś wyglądam? Oh tak - to ja. I tylko ja mogę o sobie szczerze powiedzieć że jestem piękna, bo lubię swoją osobę, jestem tym kim chce być i tak musi być. Co z tego że nie będę lubiła swojej osoby, swojego ciała skoro i tak będę je nosić. To mi nic nie da i w końcu będę musiała się do niego przyzwyczaić, ale nie muszę. Bo ja lubię swoje chude nogi pomimo iż mogłyby być chudsze. I lubię swój płaski brzuch i nawet swoje krzywe zęby. To wszystko to ja. A nie lubić siebie jest nie fajne i... dziwne! 


Co do spraw psychicznych. Powinnam się zmienić. Powinnam stworzyć w swojej głowie barierę ochronną gdzie nic - żaden hejt, żadna krytyka i żadna sytuacja wymagająca stresu mnie nie złamie, ale niestety nie umiem. Myślę że nikt nie umie. Bo jesteśmy tylko ludźmi. Ale jest tyle rzeczy które sprawiają mi radość. Kocyk, kakałko, blog, słońce, filmy, idole, twitter... To tylko ⅛ tego co sprawia że się uśmiecham. Powinno się żyć chwilą. No chyba że chwila jest zła, to powinno się zjeść czekoladę. Ja kocham czekoladę. Czekolada to moja życiowa miłość. Ostatnio byłam z nią na randce 😍✌


Myślę że nie powinnam się zmienić,bo taka po prostu jestem. Bóg mnie taką stworzył i muszę to zaakceptować. Tylko ciągle zastanawiam się jaki jest sens mojego istnienia? Może jestem tu by po prostu być? Nie wiem co mnie jeszcze czeka i co jest mi dane. Ale moja osoba to zagadka. Czasem nawet sama nie umiem jej rozwiązać. Może znajdzie się ktoś, kto rozwiąże ją za mnie.6 komentarzy:

 1. ja nauczyłam się akceptować siebie :)

  http://mysteriousxworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mimo tak "ubogiej", że tak nazwę stylizacji zdjęcia są piękne! :)

  Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym blogowaniu,
  Pluta Klaudia z plutaklaudia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawda, trzeba zaakceptować siebie jakim się jest, dla wszystkich to nie jest łatwe, ale trzeba sobie wszystko pooukładać w głowie :)

  yukinephoto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne zdjecia :)

  Zapraszam na nowy post, w którym opisuje czym dla mnie są trendy!
  Mogłabyś poświęcić mi kilka sekund na jeden klik w ostatnim poście? Byłabym bardzo wdzięczna :)

  KLIK

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba się akceptować takim jakim się jest! :)

  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia! Masz rację, trzeba zaakceptować siebie!
  Czy mogłabyś poklikać w linki: Mój Blog - klik! Byłabym bardzo wdzięczna! :)

  OdpowiedzUsuń

Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane! Za każdy komentarz bardzo dziękuję ♥♥ ! Weryfikacja obrazkowa wyłączona:)